Afgestudeerden PDF Afdrukken E-mail

Van de afgestudeerden slaagden ongeveer 600 cursisten in het afsluitend examen. Volgende therapeuten hebben hun schriftelijke toestemming gegeven om opgenomen te worden in de hiernavolgende lijst. (cfr. Wet 8/12/'92 i.v.m. privacy)

Provincie Antwerpen

 


naam adres locatie telefoonnr.
AERSSENS  Dirk Winkelstraat 32 2570 Duffel 015/32.37.62
ADAMS  Katleen M. Willemslaan 31 2610 Wilrijk 03/828.63.77
AVONDS  Claire Kerkplein 19 2300 Turnhout 0486/46.16.45
BEECKMAN  Liesbeth Sollevelden 11 2590 Berlaar 03/482.33.64
BELMANS  Marijn Berkemeistraat 9 2560 Nijlen 0472/35.86.80
BERTELS  Nic Rechtestraat 31 2275 Lille 0476/26.66.80
BERTRAND  Veronique Stevenslei 20 2100 Deurne 03/320.58.31
BINNEMANS  Brit Boomgaardstraat 199/3 2018 Antwerpen 0486/86.97.44
BLOMMAERTS  Veerle Berkenlaan 38 2850 Boom 03/844.89.29
BOECKX  Gert Lichtaardseweg 49A 2250 Olen 014/23.19.91
BOERMANS  Hans Salamanderstraat 17 2350 Vosselaar 0494/23.85.64
BOOGAERTS  Inge Nieuwmoerse stw. 2C 2990 Wuustwezel 03/651.64.07
BRAINE  David Kardinaal Mercierlei 2  2600 Berchem  0485/74.61.80 
BUTKIEWICZ  Leslie Hoornveldstraat 2 bus D101  2520 Oelegem  0486/51.96.54 
CAUWENBERG  Els Nollekensstraat 20 2910 Essen 03/667.54.15
CEYSSENS  Tom Donk 92 2400 Mol 014/31.52.08
COENEN  An-Katrien Hogeweg 57  2800 Mechelen  0484/92.57.71 
CONTRERAS DIAZ  Marysol Delareystraat 17  2140 Borgerhout  03/210.60.60 
COOMANS  Bart Zandstraat 70 2960 Brecht 0485/64.18.44
CRAANE  Bart Kapelweg 80/1 2300 Turnhout 014/42.03.85
COOLS  Paul Tinnenpotstraat 12 2320 Hoogstraten 03/314.41.05
DAVIDSE  Stefan Dageraadstraat 53 2800 Mechelen 015/26.05.89
DAUWEN  Pieter Industrieweg 45  2260 Westerlo  0494/87.09.28 
DEBAENST  Johan Streepstraat 139 2950 Kapellen 03/664.98.51
DECLERCQ  Stephanie J.Mattheessensstraat 11 2540 Hove 0479/90 41 54
DE LEY  Marc Jodenstraat 66  2800 Mechelen  015/33.18.87 
DELOZ  Chris Diksmuidelaan 343 2600 Berchem 03/322.59.48
DE GRAEVE  Jeroen Michel Melynstraat 17 2100 Deurne 0472/33.92.62
DE HERDT  Maddy De Linden 9 bus 1 2240 Zandhoven 03/484.60.89
DE PEUTER  Tom Heistraat 244 2610 Wilrijk 0475/91.85.76
DE RYCK  Peter Liersesteenweg 226 2860 Sint Katelijne Waver 015/41.69.65
DESCHRIJVER  David Breendonkstraat 306  2830 Willebroek  0479/42.67.74 
DE STAERKE  Jimmy Rerum Novarumlaan 12 2390 Westmalle 03/294.67.93
DE WIT  Veerle Oude Kasteellaan 29  2820 Bonheiden  015/52.97.51 
DILLEN  Daphne Heikant 10 2290 Vorselaar 0476/30.76.01
DIRKX  Tanja Kon. Elisabethlei 10 bus 3 2300 Turnhout 014/71.09.85
DOCKX  Nico Bevelsesteenweg 94/A  2222 Itegem  015/25.04.69 
ENGELEN  An Heikantstraat 164 2900 Schoten 0496/22.42.19
ENGELEN Jaak Boekenberglei 80 2100 Deurne 03/366.56.51
GEENS  Mieke Dambrugstraat 52 2120 Melsele 0485/820824
GIJSELINCK  Annemie Osylei 73 2640 Mortsel 03/449.90.68
GORREMANS  Jan Koerspleindreef 54 2950 Kapellen 0479/61.29.57
GORRIS  Gerda Hoge weg 25 2240 Zandhoven 03/484.42.23
GYSEMANS  Greet Mechelsesteenweg 138 2500 Lier 03/489.02.54
HELLEMANS  Bart Kruiskenslei 11 2850 Boom 03/844.24.19
HERMANS  Nathalie Molenstraat 75 2861 OLV Waver  0472/51.30.32
HERTSENS  Joeri Marsstraat 82 3600 Berchem 03/236.20.87
HESELMANS  Hilke Ter Hoger Beke 8 2547 Lint 0498/36.61.34
JANSSENS  Katrien Blokkersdijkstraat 13  2070 Zwijndrecht  03/252.91.01 
JANSSEN  Rob Gildelaan 22 2200 Herentals 0474/45.02.93
JOCHEMS  Piet Moerdreef 11 2390 Westmalle 03/311.60.05
KOX  Evelien Ieperdreef 1 2950 Kapellen 0472/75.14.25
KRAHE L.J. Berkenlaan 23 2491 Olmen (Balen) 014/30.90.87
KWAN  Agnes De Pretstraat 63 2060 Antwerpen 0498/53.25.30
LODEWIJCKX  Jurgen Kattenberg 14 2627 Schelle 03/877.64.66
LOOTS  Nadine Bessenlaan 4 2980 Zoersel 03/383.56.91
LÖFGREN  Walter Molenbergstraat 80 2840 Rumst 03/888.55.36
MAES  Ludo W. Lefebvreplein 36 2830 Blaasveld 03/886.67.20
MARIS  Bart Tulpenstraat 23/5 2340 Beerse 0486/89.17.97
MATTHYSSENS  Jan Rechtstraat 160 2570 Duffel 0496/95.67.45
MEEUSEN  Jan Victorielaan 13 2980 Zoersel 0497/62.32.07
MERTENS  Charlot Hondsstraat 19 2250 Olen 0473/33.78.34
MICHIELS  Frank Noulaertsplein 2 2650 Edegem 03/449.46.84
MINNE  Karlien Montfortstraat 34 2550 Kontich 0495/84.50.14
MOENS  Frank Lariksdreef 83 2900 Schoten 03/658.65.88
MOINS Sylvia Goorboslei 1 bus 0011 2860 sint-Katelijne-Waver 0473/58.79.32
NAGELS  Veerle Boskant 47 2460 Kasterlee 0498/46.07.55
PARMENTIER  Pieter Cobdenstraat 4 2018 Antwerpen 03/239.03.32
PEETERS  Veerle Paulusstraat 2 2930 Brasschaat 03/651.64.07
PROOST Christophe Hoornveldstr. 2 bus D101  2520 Oelegem  0498/64.75.79 
RENIERS  Julie Huiskens 28 3202 Rillaar  0474/53.10.61
TRUYERS  Katrin Bruul 94/4 2800 Antwerpen 0486/97.76.06
SCHEIRS  Sien Moederhoefstr. 44 bus 1L  2547 Lint  0497/30.45.68 
SCHRAEPEN  Wim Willem herrynsstraat 11 2650 Edegem 0496/98.57.38
SCHROOYEN  Jeroen Dreef 9 2910 Essen 03/667.12.50
SELEN  Ellen Sparrendreef 17 2243 Pulle 0479/20.76.23
SERVRANCKX  Jan Zwartkloosterstraat 7 2800 Mechelen 0479/60.33.89
SLUYTS  Filip Molenstraat 75 2861 OLV Waver 0478/46.95.81
SMITS  Caroline Kloosterhoeveweg 9  2811 Leest  0486/03.12.51 
STOKMANS  Debbie Bankstraat 98 2811 Hombeek 015/74 51 52
VAN BELLINGEN  Katrien Fabiolalaan 87 2627 Schelle 0473/40.86.93
VANDECAUTER  Jo Neerhofweg 2222 Wiekevorst 0472/57.62.70
VAN DE LOCHT  Ann Nieuwmoersesteenweg 1 2990 Wuustwezel 03/669.95.82
VAN DEN WYNGAERT  Elke Heirbaan 67 2280 Grobbendonk 0479/50.62.39
VAN DE VELDE  Jeroen Jan van Brabantlaan 16  2050 Antwerpen 5  0493/19.36.99 
VANDEWIELE  Olivier Liersesteenweg 1 2800 Mechelen 015/20.86.91
VAN DEN BOSSCHE  Brian Doornboompad 9 2270 Herenthout 0498/50.42.43
VAN DIEST Veronique Kopstraat 294 2900 Schoten 0478/35.46.50
VAN DOOREN  Martine Hazendreef 1 2970 Schilde 03/354.49.39
VAN DOOREN  Peggy St. Barthelomeusstraat 168 2170 Merksem 0476/51.39.14
VAN GESTEL Natalie Baan 22A  2990 Wuustwezel  0473/84.89.61 
VAN HAASTER  Cornelis G. de Pelichylei 24 2970 's Gravenwezel 03/658.88.45
VAN MOL  Evelyne Terheidedreef 50 2900 Schoten 0486/38.19.48
VAN PUYMBROECK  Charissa Lode Geysenstraat 1/001 2170 Merksem 0498/76.27.73
VAN STAPPEN  Maja Pieter van Passenstraat 23 2610 Antwerpen 0477/63.08.36
VAN SOOM  Maarten Pr.van Langgendonckstraat 33  2050 Antwerpen 5  0498/21.26.93 
VAN TOMME  Myriam Bergstraat 21 2230 Ramsel 0473/65.78.46
VAN VLASSELAER  Julie J.van Esschestraat 11 2860 Sint-Katelijne-Waver 0473/61.20.26 
VANDINGENEN  Nick Kroonstraat 8 2260 Oevel 0498/43.44.16
VANDIJCK  Riet Moorstraat 15 2520 Broechem 0494/70.82.07
VANHEUSDEN  Raf Dumpelstraat 1 2260 Westerlo 014/23.45.95
VANSEGGELEN  Liesbeth Hoogstraat 46 2223 Schriek 0497/42.20.35
VERBOVEN  Natalie Louis Hubrechtslaan 26  2150 Borsbeek  0494/38.42.57 
VERBRAEKEN  Kristel Laarsveld 19 2440 Geel 014/58.20.73
VERHAERT  Annick Slachterijstraat 28 2390 Oostmalle 03/309.96.50
VERHAVERT  Els Steenakker 2 2230 Herselt 014/54.71.20
VANHOVE Kathleen Albert Westerlinckstraat 7 2440 Geel 0472/38.60.51
VANHOVE  Jessy Lindelei 70 2620 Hemiksem 0497/10.24.86
VERMEREN  Kathleen Korenbloemlaan 13 2900 Schoten 0494/90.43.55
VERSCHEUREN  Jessy Quanten Matsijsstraat  2900 Schoten 0475/26.61.53
VERVLOET  Tina Korenbloemlaan 14 2460 Lichtaart 0497/20.92.78
VEN  Wim Granaatstraat 9 2600 Berchem 03/353.64.97
VETS  Jeroen Daniel Herrynslaan 71 2610 Wilrijk 0479/20.81.25
VLOEMANS  Gert Zandstraat 44 2360 Oud-Turnhout 014/41.12.34
VLEUGELS  Stefaan Westerloseweg 12 2440 Geel-Zammel 014/54.45.31
VOS  Marc Kemeldijk 44 2440 Geel 0477/93.73.98
WAEGEMANS  Sigi Doodsbroekstraat 6 2235 Hulshout 015/22.64.74
WITTEVRONGHEL  Koen Lispersteenweg 374 2500 Lier 0495/22.12.10
WOUTERS  Greet Boshoek 35 2560 Nijlen 0472/74.85.11
WOUTERS  Renaat Clemenceaustraat 136  2860 Sint-Katelijne-Waver  015/63.89.76 
ZEEVAERT Desiree Perenlaan 11 2400 Mol 014/31.43.96

Provincie Brabant

naam adres locatie telefoonnr.
AELBRECHT  Inge J. Vermaesenplein 22

1840 Malderen

0474/55.46.44
BAUWENS  Liesbeth Pamelsestraat 176 1770 Liedekerke 0478/29.01.01
BEECKMANS  Tom Hendrik Conscienscestraat 30 1500 Halle 0494/89.34.41
BOLLE  Eric Ravesteinstraat 31 C 3191 Hever 015/51.36.83
BROKKEN  Sam Valleilaan 71 3110 Rotselaar 0479/23.83.41
CARLIER  Ann Dorpsstraat 48-50 3294 Molenstede 013/31.50.79
CHARLIER  Caroline Haldertstraat 20 3390 Houwaart 0472/82.01.37
CLOET  Niels Weikantlaan 53 1850 Grimbergen 0479/23.48.14
DANAU  Joris Vuurkruisenstraat 14 (2.2) 1500 Halle 0497/02.95.43
DARTEVELLE  Stéphanie Av. des Chandonnerets 1 1390 Grez-Doiseau 0498/34.15.48
DE COSTER  Sofie Vlasweg 4 1745 Opwijk 0473/26.50.81
DE GROEF  Annelies Beigemsesteenweg 176 1850 Grimbergen 02/303.73.13
DEKEYSER  Sofie Verheydenstraat 19 bus 2.2 1700 Dilbeek 0472/51.43.43
DEMEESTER  Jesse Bouwkunstlaan 44 1700 Dilbeek 0472/63.42.26
DESAMBLANX  Stijn Karel Keymolenstraat 54 1750 Lennik 0475/95.75.40
DE SMET  Katleen Vinkenhofstraat 5 2861 O.L.V.Waver 015/76.00.02
DETOLLENAERE  Maarten Potestraat 2B 3020 Winksele 0496/90.80.85
DE WINTER  Sonja Bergstraat 60 3010 Kessel-Lo 016/35.30.55
DHONDT  Veerle Waterstraat 3 3210 Lubbeek 0473/70.72.19
DUCHENE  Laetitia Grootbosstraat 172 1652 Alsemberg 02/356.04.14
EEMBEECK  Steve Provinciebaan 75 3460 Bekkevoort 0474/47.41.27
ERMENS  Laura Ternatsestraat 152 1790 Affligem 0476/60.87.20
FINOULST  Veerle Grote Steenweg 112 3400 Eliksem-Landen 0472/52.73.69
FLAMAING  Pieter-Jan Klein Broekstraat 50 3350 Wommersom 0495/44.68.59
GEETS Anaïse Hoveniersdreef 70 3001 Heverlee 0494/61.16.60
GILLISJANS  Steven Londerzeelsesteenweg 105 1880 Kapelle o/d Bos 0478/47.22.20
GOEDHUYS  Leen Oude Leuvensebaan 73A 3460 Bekkevoort 0479/31.06.26
GOVAERTS  Bernadette Kriekenbergweg 10 3010Kessel-Lo 016/25.81.61
LOCUS  David Alsembergsesteenweg 93/34 1630 Linkebeek 0476/41.00.58
RASSAERTS  Evi Sint Niklaasstraat 29 1540 Herfelingen 0473/52.63.81
JACOBS  Jeroen Baalsebaan 53a 3210 Tremelo 016/52.05.51
KERREMANS  Jente Vijverlaan 21 3010 KesseLo 0495/41.01.64
KINDT  Thalia Tervuursesteenweg 167 3010 Heverlee 0474/72.32.30
LAUWEREYS  Inne Rechtestraat 28 2580 Putte 0477/34.62.00
LAQUIERE  Katrien Oude Putsebaan 17 3140 Keerbergen 015/51.31.51
LEFEVER  Inne Henri Caronstraat 21 1560 Hoeilaart 0486/42.89.37
MARIMAN  Geert Korbeekdamstraat 22 3050 Oud-Heverlee 016/47.13.25
MISSINNE  Els K. Schurmansstraat 148 3010 Kessel-Lo 016/89.02.23
MITCHAUX  Hilde Montystraat 5 3128 Baal 016/53.40.03
OP DE BEECK  Karine G. Asselberghsstraat 3140 Keerbergen 016/25.93.14
PEETEN  Sanne Taaiboomstraat 24 1702 Groot-Bijgaarden 0477/83.90.83
POSTAL  Nele Waardbeekweg 2 1850 Grimbergen 0472/40.19.56
PUTSEYS  Tine Komkommerstraat 6 3060 Bertem 0496/43.11.14
ROGGEMANS  Greta Blokstraat 9 1981 Hofstade 015/61.34.92
ROSCAM  Ann Blokstraat 27 3078 Everberg 02/757.08.17
RUTTYN  Sigrid Steenbokstraat 34  2018 Antwerpen 1  0496/20.96.08 
SCHOEMANS  Ann Wijgmaalsesteenweg 164 3020 Herent 018/25.93.14
SCHOLLAERT  Ann G. Gilsonstraat 108 1090 Jette 0476/22.19.28
SIJBERS  Marleen Blijde Inkomstraat 108/3 3000 Leuven 0478/33.46.74
SIMON  Lies Hoogstraat 34 1600 Sint Pieters Leeuw 0495/90.09.52
TIMMERMANS  Tom Zuurbemde 58 3380 Glabbeek 0479/85.85.95
VANBUGGENHOUT  Marijke Hooiveld 49  1840 Londerzeel  0486/97.17.29 
VANDENBOSSCHE  Bart C. Hansoulstraat 31 1830 Machelen 015/25.93.14
VANDENBROUCKE  Lies L. De Vochtlaan 4 3001 Heverlee 0486/46.78.84
VANDYCK  Mireille Speelhovenstraat 9 3200 Aarschot 016/56.84.88
VANSCHOUBROEK  Sofie Rode 51 3380 Glabbeek 016/77.93.25
VAN DER AERSCHOT  Els Dijkstraat 57 3150 Haacht 0475/74.54.42
VAN DE VELDE  Kaat Evert Larockstraat 10 1880 Kapelle-op-den-Bos 0472/76.33.76
VAN HELLEMONT  An Oude Nethensebaan 83 3051 Sint-Joris-Weert 016/47.31.58
VAN HOUTVINCK  Daisy Steenweg op Gelrode 125 3110 Rotselaar 015/31.52.34
VAN NERUM  Elien Haverstraat 13 3018 Wijgmaal 0478/70.80.93
VERMET  Yorick Sint Stevensstraat 11 1600 Sint-Pieters-Leeuw 0474/69.09.18
VERTOMMEN  Annelore Meerstraat 290  1840 Londerzeel  0497/33.26.02 
VRANKEN  Lieve A. Woutersstraat 50 3012 Wilsele 016/20.15.80
WUYTS  Bram Jan Baptist Wautersstraat 60/1 1600 Sint-Pieters-Leeuw 0499/17.79.14

Provincie Limburg

naam adres locatie telefoonnr.
BEESMANS  Luc Oude Ophoverbaan 8 3680 Maaseik 089/56.61.06
BESSEMANS  Davy Smolderstraat 46 3540 Herk-De-Stad 013/55.25.83
BEYNSBERGER  Wendy Bredestraat 58 3582 Koersel 0479/24.61.63
BRULMANS  Geert Riemsterweg 149 3742 Martenslinde 089/24.51.99
CEYSSENS  Evy Laarderweg 100  3990 Peer  0496/49.76.41 
CLAES  Greet Plantenstraat 29/11 3500 Hasselt 0498/21.25.15
COENEN  Sara Burg. Philipslaan 16 3680 Maaseik 089/56.21.38
Dr. CUPERS  Ilse Zavelvennestraat 91 3500 Hasselt 011/26.16.29
CUPPENS  Carolien Voorstraat 14  3500 Hasselt  0498/63.01.11 
DAS  Bart Sint-Odilialaan 3 3930 Achel 0479/30.11.79
DE MARIE  David Parkdreef 24 3960 Opitter-Bree 089/79.47.07
EYCKENS  Roeland Koorstraat 56 3510 Kermt 011/25.17.44
GROENEN  Esther Hasseltsesteenweg 28 3800 Sint-Truiden 0474/59.70.19
HAMAL  Michael Gildelaan 20 B31 3600 Genk 0478/52.33.67
HEIJNDERS  Annemiek Lekkerstraat 4/1 3580 Maaseik 0475/33.21.72
HOEDEMAEKERS Geertje Kastanjestraat 24 3530 Houthalen-Oost 089/38.68.57
HUBRECHTS  Karin Stationsstraat 17 3665 As 089/65.87.67
INDENCLEEF  Guido Rechtestraat 32 3650 Dilsen 089/75.70.65
JACOBS  Roel Genendries 30 3770 Riemst 012/45.54.66
KEUNEN  Jan Greuwkensstraat 4 3640 Kinrooi 089/70.15.02
KUMS  Philip Kleine Hellekensstraat 33 3520 Zonhoven 0475/66 67 39
LETEN  Esther Schutpenning 47 3980 Tessendelo 0477/39.87.98
LUIJS  Danny Bollisstraat 1 3990 Peer 011/63.27.32
LUIJS  Frank Burkel 26 3990 Peer 0475/91.73.06
MAESEELE  Franck Binnenvaartstraat 46 3530 Houthalen 011/52.32.44
MARTENS  Ellen Halingenstraat 57 3806 Velm 0477/61.58.18
MARTENS   Guy Langstraat 106 3630 Maasmechelen 089/76.14.97
MEEUWISSEN  Marva Dijk 61B 3930 Hamont 011/44.15.90
MICHELS   Sandra Meeuwerkiezel 68 3960 Bree 089/46.66.36
MISSOTTEN  Ingrid Elstrekenweg 48 3520 Zonhoven 011/81.66.65
MONTEN  Ine De Roosen 28 3910 Neerpelt 0485/37.27.15
OOMS  Jasmine Gelindenstraat 97 3870 Mechelen-Bovelingen 011/74.73.61
PHILTJENS  Patrick Oude Fonteinweg 8 3700 Tongeren 012/23.99.46
PORTA  Marc Elf Novemberwal 30 3700 Tongeren 012/23.69.28
PROOST  Bert Viseweg 331 3700 Tongeren 012/45.54.25
RABIJNS  Ine Napoleonweg 84 3900 Overpelt 0473/60.00.60
ROEX  Dennis Vilhoekstraat 18 3520 Zonhoven 0479/85.16.70
SCHERRENS Evy Grotstraat 123 3680 Neeroeteren 089/24 90 48
SCHRIJNEMAKERS  Gilbert Breeërweg 40 3950 Bocholt 089/46.45.18
SCHUERMANS  Maarten Ringlaan 291 3630 Maasmechelen 089/76.30.79
SNIJKERS  Kris Schoorstraat 4 3640 Kinrooi 0478/53.08.83
STRAETEMANS  Kateleine Heerstraat 33 3910 Neerpelt 011/64.58.53
TIESTERS  Elke Parkdreef 24 3960 Opitter-Bree 089/79.47.07
THEUNIS  Kris Graaf van Loon straat 7/3 3580 Beringen 011/32.57.25
THEUWISSEN  Gerd Nieuwstraat 17 3971 Heppen 0477/45.40.31
THEWISSEN  Jan Leopoldwal 74 3700 Tongeren 012/23.60.47
VANDERMEULEN  Thomas Heikantweg 4 3680 Maaseik 0494/03.58.02
VANDERSTEEN  Karen St.Truidersteenweg 255 3700 Tongeren 012/23.66.04
VANGRONSVELD  Nadine Schepenenlaan 9 3730 Hoeselt 089/41.17.45
VAN RIJSWIJCK  Paul Lorkendreef 7 3930 Hamont-Achel 011/64.81.42
VANVENCKENRAY  Marieke Breemstraat 50 3650 Dilsen-Stokkem 089/57.21.02
VERRYDT  Anne-Sophie Willekensmolenstraat 231-8 3500 Hasselt 0494/59.41.65
VLIEGEN  Michel Kabergheidestraat 26 3590 Diepenbeek 0474/73.23.57
VRANKEN  Arno Steenweg 185 3870 Heers 011/48.61.11
WITTEBROOD  Carla Duinenstraat 114 3920 Lommel 011/54.19.17
WITTERS  Jan Toekomststraat 20 3670 Meeuwen 011/63.41.60
WOLFS Christoph Mantelstraat 4 3700 Tongeren 012/45.30.00
WYNANTS  Luc Breeërweg 19 3665 As 089/85.57.75 - 0478/28.06.36
Provincie Oost - Vlaanderen
naam adres locatie telefoonnr.
BAMBUST  Elke Stationsstraat 1421 9420 Aaigem 0472/48.92.79
BAETSLE  Isabelle Michielsenstraat 1A 9960 Assenede 0476/22.97.21
BETTENS  Melissa Laarhofstraat 82/3 2627 Schelle 0474/48.36.57
BILLIAU  Jeroen Waterstraat 5 9090 Melle 0477/31.50.23
BRUGGEMAN  William Nekkersberglaan 43 9000 Gent 09/222.89.53
BUYTAERT  Koen G. De Cremerstraat 4 9150 Rupelmonde 03/774.07.15
CALLUY  Debby Burggravenstraat  7 9120 Melsele  0478/34.24.99 
CARON  Kristien Oude Brusselsew. 12 9090 Melle 09/252.15.47
CNUDDE  Nele Lindestraat 69 9620 Velzeke-Ruddersvoorde 0479/60.88.12
COUVREUR  Olaf Voorhavenkaai 15 9000 Gent 0498/28.81.11
CUIGNIEZ  Pascale Papegaaistraat 74 9000 Gent 09/225.77.06
DECOCK  Peter Kasteelstraat 18 9140 Temse 03/771.33.24
DEJONGHE  Aurelie Broeckstraat 89  9890 Gavere  0475/33.47.39 
DE COCK  Sven Drie Lindekens 19 9120 Beveren-Waas 0496/05.53.67
DE COSTER  Marc Gontrode Heirweg 269 9090 Melle 09/252.15.47
DE TENDER  Sarah Kleemstraat 107 9111 Belsele 0468/24.79.87
DE WESTELINCK  Kris Perstraat 6 9120 Haasdonk 03/775.98.62
GEERST  Dominique R. Smetstraat 38 9170 Sint-Gillis-Waas 0494/58.77.49
HAVERMANS  Ann Meirbeekstraat 13 9308 Gysegem 0485/83.99.31
LANCKMAN  Kim Vlierstraat 60 9520 Vlierzeke 0497/43.41.13
MEERSMAN  Saskia Sterrestraat 267 9160 Lokeren 09/349.51.58
MEERSSCHAUT  Lieve Geraardsbergse stw. 9860 Oosterzele 0049/202552509 
METTEPENNINGEN  Bruno Laarnebaan 55 bus 1 9070 Heusden 0476/77.62.38
NORULLIE  Ilse Tempelhof 37 9000 Gent 0478/30.97.33
PAUWELS  Stephanie Heizijdestraat 2 9280 Lebbeke 0479/40.56.93
PEVENAGE  David Echel 12 9401 Pollare 054/32.78.91
POLLARIS  Annemie Gontrode Heirweg 269 9090 Melle 09/252.15.47
SIAU  Steven Neerstraat 57 9230 Wetteren 0471/22.75.00
SOUTAER  Stephanie Denderbellestraat 160 9200 Sint-Gillis-bij-Dendermonde 052/21.71.96
THYS  Ciska Langestraat 68 9150 Kruibeke 0494/30.73.27
VAN CAUSBRPECK  Griet Fraterstraat 73 bus 205 9820 Merelbeke 09/330.59.50
VAN DAMME  Jan Droogovenstraat 1   9160 Lokeren 0476/88.93.81 
VAN DE STEEN  Roeland Mechelseweg 13A  9310 Baardegem  052/35.93.04 
VAN DE VIJVER  Bart Wareslagestraat 33 9250 Waasmunster 0476/87.15.11
VAN DE VIJVER  Jolien Krekelberg 10 9860 Balegem 09/362.32.32
VAN HEYGHEN  Marleen Jan Van Hembysebolwerk 5 9000 Gent 09/224.21.31
VAN KERCKHOVE  Nynke Hofbilkstraat 55 9940 Evergem 0486/44.12.12
VAN MOER  Lisse Achterhoek 17/1 9120 Beveren-Waas 0479/25.15.37
VAN SCHELVERGEM  Diederik Hoogsteenveld 7  9473 Welle  053/66.60.70 
VAN PUYVELDE  Lies Citadellaan 76 9000 Gent 0494/81.91.60
VAN SNICK  Lutgarde Brusselsesteenweg 10 B3 9400 Ninove 0473/35.08.78
VERBEKEN  Guy Dikkelindestraat 55 9420 Aaigem 053/62.53.32
VIERENDEELS  Marc Stationsstraat 112 9280 Lebbeke 052/41.18.91
WINDEY  Eli Kouterstraat 127 9130 Kieldrecht 03/773.17.97
YDE Sharon  Eggestraat 47 9800 Deinze 0474/22.97.20

Provincie West - Vlaanderen

naam adres locatie telefoonnr.
BAERT  Pieter Beselarestraat 244 8980 Beselare 0477/65.30.59
BLOMME  Karel Keiberg 42 8551 Heestert 056/64.71.22
BOSSIER  Ann Zwevezelestraat 90 8820 Torhout 050/21.23.34
BRUNEEL  Kathy Potijzerstraat 55 8900 Ieper 057/21.97.23
CLEEREN  Peter Betferkerklaan 182 8200 Sint-Andries 050/39.32.30
DEDEURWAERDER  Lize Steenstraat 23 8501 Heule 0486/07.71.70
DE LOOF  Sabine Vuldersstraat 90 8000 Brugge 050/33.16.99
DE LEERSNIJDER  Mark Malehoeklaan 23 8310 Brugge 050/35.28.53
DEROO  Nadine Kleiputtendreef 6 8970 Poperinge 057/33.28.30
DELRUE  Nicolas Jan Breydelstraat 61 8560 Wevelgem 056/42.87.73
DELOBELLE  Veerle Kokelaarstraat 13  8800 Roeselare  0493/15.46.99 
DEGROOTE  Guido Bossuytlaan 15 8310 Assebroek 050/35.07.88
DESCHOENMAEKER  Wouter Moerestraat 10 8680 Koekelare 0498/62.99.75
LAPIERRE  Ilse Langwaterstraat 11 8550 Zwevegem 056/71.51.77
LAURENS  Veerle  Woumenweg 220  8600 Woumen  0498/14.46.34 
LEFEVRE  Patrick Heulse Kasteelstraat 25 8501 Heule 056/35.79.51
MESTDAG  Charlotte Ter Coutere 11 8531 Bavikhove  
MONTEYNE  Kevin Landmansstraat 18  8800 Roeselare  0496/26.99.59 
NORMAN  Fove Spinnerijstraat 4 8530 Harelbeke 0496/68.84.49
NOTREDAME  Jan Mgr. De Haernelaan 25 8500 Kortrijk 056/21.95.54
PATTYN  Jan Bakvoordestraat 18 8820 Torhout 050/21.13.86
PATTYN  Katleen Lombaardstraat 47  8900 Ieper  0477/59.00.09 
PATFOORT  Kristine Gitsevoetweg 13 8810 Lichtervelde 0479/50.41.84
PRIEM  Ann H. Spilleboutdreef 6 8800 Roeselare 051/25.43.15
SAINT GERMAIN  Tine Baljuwstraat 33 8970 Reningelst 0472/99.77.90
SAMYN  Hannelore Molenstraat 30 8610 Kortemark 0499/14.05.90
SCHOLLAERT  Johan Princes Stefanieplein 5 8400 Oostende 059/80.85.86
STRAGIER  Maarten Spinnekens Ambacht 1 8810 Lichtervelde 051/72.64.21
SOUFFLET  Karen Ter Olmen 49 8900 Ieper 0472/61.56.99
VANBEVEREN  Stefanie Woumenweg 228  8600 Woumen  0494/59.97.91 
VANDENDRIESSCHE Willy Kortemarkstraat 92 8810 Lichtervelde 051/72.34.55
VANDEPUTTE  Ann Zonnebloemenstraat 50 8800 Roeselare 051/20.40.55
VANDERHAEGHEN  Deborah Veldstraat 64 8760 Meulebeke 0475/75.37.47
VANDIERENDONCK  Guy Priorijlaan 25 8434 Westende 059/30.56.31
VANHOUTTE  Jan Hoogmolenstraat 93 8790 Waregem 0499/34.18.20
VAN TIEGHEM  Stefaan Zwevegemstraat 84 8553 Otegem 056/77.56.22
VERBEKE  Joke Leenstraat 45 8870 Izegem 0473/51.20.96
VERCRUYSSE  Marie Stedestraat 48 8550 Zwevegem 0495/30.29.79
VOS  Geert Bruggestraat 558 8930 Menen 056/53.01.72
WITDOUCK  Sylvie Secretaris Vanmarckelaan 11 8560 Moorsele 0472/93.00.15

Duitsland

naam adres locatie telefoonnr.
BOOGAARTS  Pierre Ostwall 32 47608 Geldern 00 49 4920 4775
VAN MUNSTER  Ben Birkenstrasse 24 46119 Oberhausen 00 49 208 606863
WEYDENER  Andreas Nordstrasse 20 41849 Wassenberg 0049 2462 200114

Nederland

naam adres locatie telefoonnr.
Dr. BOHNEN  Marion Oude Rijksweg Noord 30  6114 JE Susteren  00 31 6188 68 313 
DE HOOP  John Boterbloemdreef 10 6075 DK Herkenbosch 00 31 2431 71349
JACOBS  Ben Eendenstraat 8 5912 VH Venlo 00 31 7738 75526
KOEDIJKER  Gerard Boomvarenerf 16 6413 LJ Heerlen 00 31 455 23.16.33
ROMBOUTS  Edwin Veersepad 27 5995 AD Kessel LB 00 49 77 4622614
TEUNISSEN  Monique Hertigin Johannastraat 5 5216 AS Den Bosch 00 31 416 33.41.50
VAN DEN BRAND  Natalie Lindestraat 1 4707 RG Rosendaal 0031 16 555 22 61
Zwitserland
naam adres locatie telefoonnr.
BLIKI  Steven Via Balenstra 34A 6600 Locarno 00 41 9175 19116
VANSEVENANT  Frank Mittlerestrasse 95 3600 Thun 00 41 33 222 36 35


 

Wie is online

We hebben 4 gasten online

Partners

Banner